TCDD Tren Renkleri Seçme Ankara İstanbul Hızlı Tren Anketi TCDD.Gov.tr

2013 2014 Ankara İstanbul yeni trenler ne renk olmalı? 16-21 eylül 2013 tren renk anketleri TCDD yani Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları hizmetleri yeni bir uygulama gerçekleştirdi. Buna göre Ankara-İstanbul arası hizmet veren yeni Yüksek Hızlı Demiryolu Hattı’nda işeleyek olan Trenler için renk tasarımı yapıldı ve Bu trenleri renklerini belirleme hakkı internet üzerinden halk oylamasına sunuldu.

Böylelikle burada hizmete sokulacak olan hızlı tren seferleride çalışacak olan yeni hızlı trenler vatandaşın seçtiği renklere göre boyanarak çalışmaya başlayacak. Eğer sizlerde yeni tren renklerini nasıl seçebilirim? Trenlerin renklerini belirlemek için ne yapmalıyım? Hangi sayfadan trenlerin renklerini seçebilirim sorusunun yanıtını yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Bizim önerimiz Açık mavi, gümüş ve beyaz renkli olan Trendir. ya da alternatif seçenek Bol beyazlı ince kırmızı çizgili olan ilk üst soldaki olabilir. Böylece aşırı zıt banal renklerden de kurtulmuş oluruz. Şahsi seçimimiz sayfada önerilen 8 tren renginden sağ alttan 2. sıradaki tren oldu. Yani işletmeye açılmasında geri sayım başladı. Sizde yorum bölümüden seçiminizi ve sizce olması gereken tren rengini paylaşabilirsiniz. Renginizi seçmek için BURADAN oylama sayfasına giriş yapın.


EmoticonEmoticon