Turkcell 2013 Yıldızlı Geceler Harbiye Konser Tarihleri Bilet Fiyatları

2013 Turkcell Yıldızlı Geceler Harbiye Açıkhava konserlerine hangi sanatçılar kimler katılacak? Birbirinden değerli müzisyenleri bir araya geldiği neredeyse artık geleneksel hale gelmiş olan bu etkinliğe sizlerde katılmak istiyorsanız acele etmenizi öneririz. Tanınmış köklü bir marka olan BKM organizasyon tarafından Harbiye Yıldızlıhava Tiyatrosu'nda yapılacak olan Türkcell Yıldızlı Geceler konserlerin de hangi sanatçı hangi tarihte konser verecek ve konser bilet fiyatları ne kadar olacak gibi bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız.

GSM devri Turkcell Platinum üyelerinin %10 indirimli olarak bilet alabilecekler etkinlik için biletleri Biletix.com.tr resmi web sayfası üzerinden adresinden satın almanız gerekmektedir. Konser için biletinizi satın almadan SMS ile şifresi size ulaşmaktadır bu şifreyi biletix.com.tr’deki satın alma ekranlarında sisteme girdiğiniz taktirde biletleriniz indirimli olarak sizlere sunulacaktır. ‘Turkcell Platinum Şifre’ nedir nasıl alınır sorusunu da bu şekilde yanıtladı. %10 indirimli ucuz konser bileti almak isteyenler KONSER yazıp 2222′ye gönderebilirler.
Yıldızlar geçidinin kurulduğu ünlü isimlerin yer alacağı Harbiye Konseri tarihleri şu şekilde:  5 Eylül Perşembe akşamı Süperstar Ajda Pekkan. 6-7 Eylül tarihlerinde Minik Serçe Lakaplı Sezen Katarakt. 8 Eylül tarihinde Ebru Gündeş ve Serdar Sıfat-fiil. 10 Eylül’de Göksel. 18 Eylül Çarşamba Lisa Stansfield.19 Eylül Perşembe Nilüfer, 20 Eylül Cuma Sıla. 22 Eylül Pazar İlhan İrem, Gülşen. 26 Eylül Perşembe Meyra ve Alessandro Safina Enbe Orkestrası. Turkcell 2013 Yıldızlı Geceler Harbiye Açıkhava Bilet fiyatları 99 Tl ile 214.00 TL arasında ücretlendirilmektedir.


EmoticonEmoticon