Tutki Gecedir Oyuncuları Kadrosu Konusu Fragmanı Özeti

Türkiye'nin en çok izlenen özel kanallarından biri olan Kanal D izleyicileri için yepyeni bir proje hazırlıyor. Bizlerde meraklılarına bu yeni çalışma Tut Ki Gecedir dizisi oyuncuları ve Tutki gecedir dizisi oyuncularının gerçek isimleri gibi detayları aktarmaya çalışacağız.

Çok yeni olan bu projenin sağlam reyting yapacağını tahmin ediyoruz. Tutki gecedir dizisinin özeti ve konusu hakkında detaylar kısaca şu şekilde. Ali ve Emir yetimhanede büyütler ve yolları bir gün aynı kıza sevdalanarak çakışır ve olaylar böyle gelişir. Bilgiozetim.com İşin köküne inilirse başarılı bir çalışma olacağı ortada, zira kaliteli, emektar ve işinin ehli olan dev bir oyuncu kadrosuna sahip. İlerleyen zamanlarda tutki gecedir dizisi oyuncuları kim kimdir? sorusuna daha detaylı yanıtlar vereceğiz. Bunun yanı sıra Tutki gecedir dizi müziği, tut ki gecedir dizisinde çalan şarkıları türküler müzikler gibi güzel çalışmaları da sunacağız.
Tut Ki Gecedir dizisi oyuncu kadrosu arasında , Sanem Çelik, Oktay Kaynarca, Elif Ongurlar, Denise Capezza, Nilüfer Açıkalın, Murat Ünalmış, Bülent Polat ve Levent Ülgen gibi isimler bulunmakta. Senaryo İpek Göknel ve Gökhan Zincir tarafında hazırlanmış.


EmoticonEmoticon