Üzgünüz Bu Sayfaya Ulaşılamıyor Sayfa Bozuk Kaldırılmış Olabilir Hatası

Facebook Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor. Facebookta üzgünüz bu profile şuanda ulaşılamıyor, Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir, üzgünüz ancak bu sayfa düzgün yüklenmedi. Lütfen tekrar dene açıklamaları bunaltıcıcı hale gelmiş durumda.

Facebook Sayfa Bulunamadı sorunu Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir. uyarısı hakkında bilgi edinmek isteyen takipçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız.

Üst kısımda gördüğünüz uyarının sebebini arıyorsanız hemen söyleyelim. Bu sorunla karşılaşmanın birden fazla nedeni vardır. Fakat sonucu aynıdır.

1. Facebook üyesi iseniz, yani bir hesap sahibi iseniz, uyarı altığını sayfanın linki Facebook yönetimi tarafından silinmiş, kaldırılmış olabilir.

2. Herhangi bir facebook sayfasının linkini araç çubuğuna yazara yada kopyala yapıştır yöntemi ile açmaya çalışırken, linki bozmuş, adres üzerindeki, harf ya da rakamı silmiş olabilirsiniz.facebook sayfa bulunamadi

Facebook Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor Uyarısı ile karşılaştıysanız, buradan Facebook Hesabım Geçici Olarak Kapandı sorusunun yanıtını bulmak için Burayı ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon