Yüksek Giriş Bitti mi Neden Yüksek Giriş Dizisi Çıkmıyor Niye Kaldırıldı?

Yüksek Giriş Dizisi Neden Yayından Kaldırıldı sorusu son zamanların en merak edilen ve cevabı aranan konularından biri oldu. Bizde araştırıp Yüksek Giriş dizisi neden bitti? sorusunu yanıtlamak istedik. Son yıllarda artan dizi yayını akımı bir çok tv kanalı için çok giriştiği dev bir sektör haline geldi. Hal böyle  olunca bazı dizi çok iyi reyting ve izleyici kitlesi yakalarken bazıları da istenen kaliteyi yakalayamayarak tarihin tozlu raflarında yerini alıyor.

ATV kanalında yayınlanan yaz sezonu gençlik dizilerinden biri olarak izleyicinin beğenisine sunularak yayına sokulan Yüksek Giriş dizisi adındanda anlaşılacağı gibi yani anlaşılamayacağı gibi saçma bir konuya sahip olduğu için izleyiciden istediği notu alamadı. Böylece ATV yayın yönetimi ve dizi yapımcılarının ortak kararı ile yayından kaldırılma kararı aldı.
Normalde tutulması beklenen başarılı Umut Kurt, Bora Akkaş ve Sera Tokdemir isimlerden oluşan kadroya rağmen bir türlü beklenen çıkışı yakalayamadı. Sizlerde Yüksek Giriş Dizisi yayından kaldırılmalı mı? sorusu konusundaki düşüncelerinizi ve tepkilerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon