Ben de Özledim Oyuncuları Kadrosu Konusu İsimleri Karakterleri Özeti

Bende özledim dizisi oyuncu kadrosu, Ben de Özledim 2013 yılı yeni sezonda Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi projesi olarak izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Ben de Özledim dizisi komedi türü olarak EfLAtunfilm aracılığı ile Burak Aksak'ın derlediği senaryo ve Onur Ünlü yönetmenliğinde 23 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 23.15'de Star 1. bölümü ile Star Tv'de yayına başlıyor. Bilgiozetim.com Leyla İle Mecnun dizisini oyuncuları bu sefer karşımıza Bende Özledim dizisi oyuncu kadrosu olarak çıkıyor.

Genç ve kaliteli bir kadro ile yayına girecek olan dizisinin adı "Ben de Özledim" Ferdi Tayfur'un sevilen şarkılarından birinin adının verildiği Bende Özledim dizisinin oyuncuları gerçek isimleri rolleri yaşı, boyu, kilosu, nereli, vikipedi gibi biyografi detaylarını da sizlere aktarmaya çalışacağız.
Bende Özledim dizisi Konusu kısaca özeti; Dizi aşıkların kavuşmak amacı ile çektikleri sıkıntıları esprili bir dil ile konu alıyor, abiler anneler, babalar, yani diğer sözü geçen aile fertleri ile buna yakın çevre artı geniş çevre de dahil oldu mu komik bir facia meydana geliyor. İleryeleyen zamanlarda Star TV ve yapımcılar tarafından sunulan yeni dizi projeleri ile ilgili ayrıntıları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
Bende Özledim dizisinin oyuncuları kim kimdir?
Mehmet Cihan Ercan, Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür, Sarp Aydınoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant, Serkan Keskin, Burak Aksak, Onur Ünlü 
Ben de Özledim Tanıtım Fragmanı izle


EmoticonEmoticon