Beni Affet 409.Bölüm Özeti Fragmanı izle 3 Ekim 2013 Perşembe

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yıllardır her sezonda izleyici kitlesini arttırmayı başaran bu güzel günlük dizinin konusu, tüyoları, yorumları, özeti ve fragmanı her bölümde yeni sürprizler sunuyor. Beni Affet 409. bölüm fragmanını izlemek isteyenler yazımızın devamından videoya ulaşabilirler.

Beni Affet dizisi 409. bölüm özeti şu şekilde. Dizinin en önemli isimlerinden biri olan Feride’nin hayatını zindan etmekte için çabalayan Eylül, Feride’nin kendisine saldırdığı yalanını uydurarak Feride'nin hapse atılmasını sağlamıştır.

Bu durum konusunda çılgına dönen ve sevdiği kadını düştüğü bu kötü durumdan kurtarmak için çabalayan Cüneyt Eylül’e, akıl verenin aslında Osman Kozan’ın olduğunu öğrenir. Cüneyt, babasını durdurmak için nasıl bir yol bulacaktır?

Kürşat’ın hayatta olduğunu öğrenen ve kendini ele vermesinden korkan Berat, Kürşat’ın tedavi gördüğü hastaneyi bularak onu öldürmek ister. Kürşat’ın ölüm döşeğindedir. Kemal, Berat’ın hapse girmesini sağlayacak tek kişi olan Kürşat’ı polis önünde konuşmasını sağlar.. Kötü kadın Cesur ise hizmetçi Neşe’yi Şahin' karşı yalancı şahitlik yapması yapmasını sağlar. 04.10.2013 Beni Affet 410. bölüm hakkında düşüncelerinizi tüyo ve fikirlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon