Beyaz Show Hızlı Okuyan Çocuk Tarık Yiğit Kaç Yaşına Nereli 25.10.2013

En hızlı Kitap Okuyan çocuk Tarık Kimdir? Beyaz show 25 Ekim 2013 Cuma gününü 26 Ekim 2013 Cumartesi'ye bağlayan gecede programa konuk olan mucize çocuk bir anda insanların nutkunun tutulmasına sebep oldu. Okumayı seviyorum diyen insanların onun karşısından zavallı konuma geldiğini göreceksiniz.

Dünya'nın en hızlı kitap okuyan çocuğu Tarık 100 sayfalık bir kitabı 2 dakikada okuyup bitiriyor. Üzerine birde utanmadan kitaptan çıkarılan sorulann yanıtlarını doğru olarak veriyor. Bizler izlerken şaşkına döndük. Süper bir yetenek sahibi olan bu çocuğu ayakta alkışlıyoruz.

Tarık Yiğit kaç yaşında sadece 13 yaşında nereli, İstanbul'lu Tarık malesef Guinnes Rekorlar Serisi Kitabı'na aday olamıyor. Sebep ise saçma kurallar silsilesinin bir nedeni yani Tarık kardeşimiz 18 yaşından küçük olduğu için malesef  yarışmaya aday olup bu yeteneğini tescilletemiyor.
Gerçi kanıt ortada hızlı kitap okuma rekorunda yaşınızın tutması önemli değil kendisini gerçekten tebrik ediyoruz. Ve başarılarının devamını diliyoruz.
Süper Hızlı Kitap Okuyan Tarık Video İzle


EmoticonEmoticon