Cesur Hemşire Oyuncuları Kadrosu İsimleri Konusu Özeti ATV Ne Zaman

Cesur Hemşire dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler sunmak istedik. Yeni sezon dizilerinden bir olarak ekranlara gelecek olan Cesur Hemşire oyuncularının gerçek isimlerini sizlere aktaracağız. Cesur Hemşire Ayça Varlıer, Şebnem Bozoklu, Tuluğ Çizgen kimdir vikipedi kaç yaşında nereli gibi hayatları hakkında biyografi detaylarını aktaracağız. Yahşi Cazibe, Ayrılsakta Beraberiz, Ali Ayşe’yi Seviyor gibi başarılı dizi projeleri ile ekranlarda kalitesini ispatlamayı başaran Hakan Yılmaz'ın yeni dizisi olarak ekranlara gelecek.

Cesur Hemşire dizisi hangi kanalda çıkacak? tv ekranlarında duyurulmasından kısa bir süre sonra merak konusu haline gelen Cesur hemşire ne zaman çıkacak sorusunu da kısa süre içerisinde yanıtlayacağız.
Cesur Hemşire Oyuncu Kadrosu kesin netleşmiş değil fakat başrol oyuncuları arasında Hakan Yılmaz, Tuluğ Çizgen, Ayça Varlıer, Şebnem Bozoklu gibi isimler olacağı haberi duyuruldu. Kayınpederi rolü için görüşülen Settar Tanrıöğen’in ise yüksek ücret talebi nedeniyle diziye dahil edilmesinden vazgeçildi. İlerleyen zamanlarda netleştiği taktirde Cesur Hemşire dizisinin konusu hakkında detaylarıda sunacağız.


EmoticonEmoticon