Çocuk Oyuncağı Başvuru Formu Doldur Star Tv Asuman Krause

Star TV Ezgi Mola İle Çocuk Oyuncağı yarışmasına katılmak istiyorum diyorsanız Star çocuk oyuncağı kayıt ve katılım detaylarını yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Yayınlandığı yabancı ab ve abd ülkelerinde yoğun bir izleyici kitlesine sahip olan yeni yarışma programı Star TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. İlerleyen yazılarımızda Çocuk oyuncağı sunucusu Asuman Krause, Ezgi Mola kimdir, yaşı, boyu, kilosu, vikipedi gibi biyografi detaylarını da sizlere aktaracağız. Çocuk Oyuncağı yarışması hangi günler, hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta başlıyor? Hafta içi Çarşamba ve Cuma günleri saat 21:00'de Star'da yayınlanacak.

Endemol Türkiye yapımcılığında Star tv ekranlarından izleyeceğiniz en küçüğü 24 aylık, en büyüğü 36 aylık bebeklerin anne ve babaları ile katılacağı yarışmanın konusu, adayların bebekleri kendilerine verilen oyuncaklarla oyun oynayacak, aileler ise çocuklarının ne yapacağı ve nasıl davranacağını doğru tahmin edecek. En doğru tahmini tutturan aile ise elemeler sonrasında büyük ödülü kazanacak.
Star Tv Ezgi Mola İle Çocuk Oyuncağı programı başvuru formu doldur kaydol işlemleri için startv.com.tr/program/cocuk-oyuncagi/basvuru sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizden katılmak isteyenler sadece kayıt için kullandıkları mail adresini paylaşmaları yeterlidir. Açık adres ve telefon numarası içeren yorumları yayımlayamıyoruz. hakkında başvurularınız ve yorumlarınız için aşağıda ki mesaj bölümünü kullanabilirsiniz.
Star TV Çocuk Oyuncağı Final izle


EmoticonEmoticon