En Zayıf Halka Başvuru Formu Doldur Kanal D 2013 2014

2013 yeni sezon yarışmaları arasında Kanal D iddali bir proje ile geliyor. ATV ekranlarında yayınlanan ve insanları geren gerçek yüzlerini ortaya çıkaran Güven Bana yarışmasına benzeyen fakat hak edenin kazandığı En Zayıf Halka Yarışması Başvuru formu doldur seçenekleri de arkasından geldi. En zayıf halka sunucusu kimdir? vikipedi kaç yaşında nereli gibi hayatı hakkında biyografi bilgilerini araştırıp sizlere aktaracağız.

Kanal D en zayıf halka yarışmasına nasıl katılabilirim? veya en zayıf halka yarışmasına katılmak istiyorum, diyenlere yazımızın devamında gerekli bilgiyi aktarmaya çalışacağız. Dünya genelinde, Batı ülkeleri Avrupa ve ABD'de de The Weakest Link adı ile yayınlanan ve beğeni kazanmayı başaran En Zayıf Halka yarışması nasıl oynanır?
Yarışma formatı sahip olduğunuz genel kültür bilgisine dayalı olarak 9 kişilik yarışmacı grubu arasında elemelerde sona kalmak ve finale gidebilmeyi gerektiriyor. 18 yaşını doldurmuş olan herkesin katılabileceği en zayıf halka yarışmasına kaydolmak için acele etmenizi tavsiye deriz. Kanal D "En Zayıf Halka" başvuru formu doldurmak için kanald.com.tr/EnZayifHalka sayfasını ziyaret edin. Web sayfamızdan başvuru yapmak için yazılan adres ve telefon numarası içeren yorumları yayınlayamıyoruz. Sadece katılım için kullandığınız mail adresini yazmanız yeterlidir.
En Zayıf Halka izle Tanıtım Fragmanı Video 


EmoticonEmoticon