Engin Altan Düzyatan Özge Özpirinçci Ayrıldı mı Neden Ayrıldılar?

Türkiye'nin en ünlü isimleri Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci nişanlandı haberlerini duymayan kalmamıştır. Beyaz Show'a da konuk olan ve özel bir skeç ile aşklarını güncelleyen iki sevgilinin ayrılık haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Özge Özpirinçci Engin Altan Düğün videosunu izlemeyi beklerken, ya da Egin Altan ve Özge Özpirinççi ne zaman evleniyor? nikah tarihi ne zaman? derken bir üzücü bir hadise meydana geldi. Herkesin yakıştırdığı çift ayrılık kararı aldı.

Peki Özge Özpirinçci ve Engin Altan Düzyatan neden ayrıldı? işte yanıtı. Nisan ayında nişanlanan mutlu çiftin yakın arkadaşları düğün davetiyesi beklerken ayrılık şu açıklama geldi. :“Evlilik kararı alarak nişanlandığım Sayın Özge Özpirinçci ile karşılıklı saygı çerçevesinde ayrılık kararı almış bulunmaktayız.” haberin ayrıntılarında ise Özge Özpirinçci, Engin Altan Düzyatan'ın düğün tarihlerini devamlı ertelediği için sinirlenmiş ve yakışıklı nişanlısının çapkınlık yaptığını öğrenince de ilişkiyi bitirmiş.
Her ikisine de yeni yollarında mululuklar. Yeni Sevgilisi kim? Özge Özpirinçci Engin Altan Düzyatan ayrılmalı mı? Aşk bitti mi? ihanet gerçek mi? siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hemen yorumlarınızı paylaşınız.


EmoticonEmoticon