Eski Hikaye Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri Konusu Özeti Resimleri

TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan yeni sezon dizilerinden biri olan Eski Hikaye Oyuncu kadrosu başarılı isimlerden meydana gelmekte. Özellikle sunumu ve oyunculuğu ile genç kızların gönlünde taht kuran ve 2013 Uraz Kaygısızoğlu yeni dizisi hakkında bilgiler şeklinde meraklı aramalara neden olan Kanal D Kuzey Güney ve Show TV Pis Yedili dizilerinden tanıdığımız Buğra Gülsoy, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerinde yer aldığı TRT 1 Eski Hikaye dizisi karakterleri çok konuşulacağa benziyor.

ARC Medya yapım tarafından Fatih Enes Ömeroğlu yönetmenliğinde hazırlanan dizinin senaryosu ise Cantekin kalemi ile ekrana gelecek.. Bilgiozetim.com ekibi olarak ilerleyen yazılarımızda Jenerik Müzikler, çalan şarkılar, Eski Hikaye dizi oyuncularının hayatı hakkında bilgiler kaç yaşında nereli gibi biyografi ve vikipedi detaylarını da aktaracağız.
Eski Hikaye Dizisinin Konusu Özeti: Dizisinin anahtar ismi Mete, henüz küçük bir çocukken hayatının en önemli varlığı babasının ölümüne neden olan cinayetin perde arkasını araştırmasını ve babasını elinden alan kötü adamlardan karşı ettiği intikam yemininin sonuçlandırma çabasını işlese de bu arada hayatının ne şekilde yönlendiğini konu alıyor..

Eski Hikaye Dizisi Oyuncuları Kim kimdir? Buğra Gülsoy, Uraz Kaygılaroğlu, Funda Eryiğit, Murat Daltaban, Damla Debre, Osman Alkaş, Tuğçe Kumral, Ali Barkın Bürkan, Songül Sevdik, Tayfun Eraslan, Sermet Yeşil, Mehmet Esen, Kazım Sinan Demirer
Eski Hikaye Tanıtım Fragmanı Vide izle


EmoticonEmoticon