Esra Erol Hasan Bey Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Mesleği Geliri Resimleri

25.10.2013 Esra Erol ile Evlen Benimle programında locaya yeni katılan isimleri tanıtmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde ATV ekranlarında yayınlanan ve daha sonra Su Gibi programının yerine Fox TV ekranlarına taşınan Esra Erol'da Evlen Benimle programı yeni adayları kimler? Bunlardan biri olan Hasan bey doğum yeri, doğum tarihi, resimleri, gibi detaylarıda ileri zamanlarda sizlere sunacaz.

Esra Erol Hasan bey hayatı hakkında bilgiler kısaca şu şekilde. Kendisi Muğla'da yaşıyor. Ticaret işi ile uğraşıyor, Eletkronik ve Pvc sistemleri üzerine kendine ait bir iş yeri var, maaş durumu geçinecek kadar para kazanıyor. 32 Yaşındaki Hasan bey hiç evlenmedi, 20-28 yaşları arasında evlenmemiş güzel dürüst bayanlarla tanışıp hayatını birleştirmek istiyor.
Esra Erolda Evlen Benimle Teoman'a benzeyen Hasan 25.10.2013 Cuma günü itibarı ile programa katıldı. Sizlerde kendisi ile tanışmak ve talip olmak istiyoranız buradan Telefon iletişim ve adres bilgileri ile Esra Erol Evlen Benimle Başvuru Formu Doldur Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon