Facebook Resimli Cumhuriyet Bayramı Mesajları Tebrikleri Paylaş

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şiirleri adlı yazımızı Güzel Sözler kategorimizde yayınlamıştık. Bu yazımızda da kısa bir süre içerisinde kutlayacak olduğumuz Cumhuriyet Bayramı mesajları ve En Güzel Atatürk sözleri, Facebook Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kapak fotoğrafları paylaştık.

Geçtiğimiz günlerde uğurladığımız yüce dinimiz İslamiyetin en önemli hediyelerinden bir olan Kurban Bayramı heyeacanını yaşamıştık. Şimdi ise yeni ve özel bir hediye olan Atatürk'ün Türk ulusuna armağanı olan Cumhuriyet Bayramını kutlayacağız.

Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 29 Ekim 1923 yılında tüm dünya uluslarına ilan ettiği Türk bağımsızlığını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Yıllar boyunca ülkemiz üzrerinde oynanan bizleri diğer düşmanlara esir etmek isteyen bazı çevrelere boyun eğleden, başımız dik bir şekilde yaşamaya devam edeceğiz.

Ne demokrasi adı altında ülkeyi parselliyorlar ne de dinimiz İslamı kullananların oyunları bizleri durduramayacak. Türk ulusu esir edilemeyecek bağımsızlığına düşkün bir millet olarak bunu defalarca kez çağ açıp çağ kapatarak ispatlamıştır. Yazımızın devamında 29 ekim 2013 Çarşamba günü yeninden bağımsızlığımızı hatırlayacağımız Cumhuriyet Bayramı resimli kutlamaları, kısa mesajları tebrik kartları bilgilerine ulaşabiliriniz.
Sizde sosyal medya devleri Twitter ve Facebook Resimli Cumhuriyet Bayramı Tebrik Mesajlarını paylaşarak yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon