Facebook Videolar Açılmıyor 2014 Face Resimler Görüntülenemiyor?

Facebook İnternet ortamının en çok üyesi bulunan ve en çok ziyaret edilen sosyal paylaşım sitelerinden biri olan facebook'ta resimler açılmıyor veya facede videolar açılmıyor soruları bu sıralar çok sorulmaya başladı. İnsanların iyi vakit geçirmek amacı ile kullandıkları bu sayfalarda da sorunlar yaşandığında hayat adeta çekilmez hale geliyor.

Peki nedir bu sorunların nedeni? facebookta video neden görüntülenmiyor? bunun bir çok nedeni var tabi öyle sorunlar meydana geliyor ki sadece video oynatma sorunu değil bazen facede fotoğraflar da görüntülenemiyor. Son zamanların en çok yaşanan sorunları arasında facebookta youtube videoları dışında hiçbir video açılmıyo. Video oynatıcı adobe flash player güncellendi hatta bilgisayar formatlandı fakat yine de açılmadı facebook dışındaki videolar açılıyor face'te açılmıyor.

Kısaca deyinmek gerekirse birinci olarak internete bağlandığınız modem cihazı size aitse gidip tamamen
kapatın 5 dakika kadar bekleyin tekrar açın ve face hesabınıza tekrar girip video ve resimleri açılıp açılmadığını kontrol edin.

Eğer sorun devam ediyorsa bu seferde bilgisayarınızın internet ve ağ bağlantı ayarlarının bulunduğu protokol ayarlarındaki dns numaralarını değiştirin. Buradan Güncel DNS Adresleri 2014 adlı konumuzu ziyaret edin. Sorun muhtemelen çözülebilir.

Eğer sorun hala devam ediyorsa eklentilere ayarları arasında adobe flash player'ın altındaki her zaman izin ver kutucuğunu işaretleyin sorun tamamen çözülebilir. Hala facebook video açılma sorunu çözümü konusunda problemler yaşıyorsanız yorum atın araştırıp yardımcı olalım.

4 yorum

herşeyi yapmama ragmen açılşmıyooooooooooooooooooooo bide eklentilerde adobe flash player yokki nasıl yapıcam

Zahide abla merhaba ben 4 defa düşük yaptım ve bana tibika duası yaptirmami söylediler bende tibika duasını yaptırdım ama gene dusuk yapıyorum acaba bu konuda bana yardımcı olur musunuz

Zahide abla merhaba ben 4 defa düşük yaptım ve bana tibika duası yaptirmami söylediler bende tibika duasını yaptırdım ama gene dusuk yapıyorum acaba bu konuda bana yardımcı olur musunuz

Zahide abla ben ecem adet olamıyorum kendimi kötü hissediyorum adet olmak için ne yapmalıyım nolur yardımcı olun


EmoticonEmoticon