Fatih Harbiye Şahika Kimdir Pınar Dikici Yaşı Boyu Kilosu Nereli Vikipedi

Fatih Harbiye dizisi Şahika kimdir? Hayatı hakkında bilgiler ve gerçek adı nedir? soruları bir anda popüler hale geldi. Ekranların yeni sevilen dizilerinden biri olarak izleyicinin kısa sürede beğenisini yakalayan proje Fatih dizi oyuncuları kimdir? Pınar Dikici kaç yaşında ve pınar dikici hayatı, Biyografi ve vikipedi detaylarını ilerleyen yazılarımızda sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Pınar Dikici Biyografi: Fatih Harbiye dizisi Neriman'ın halasının kızı olarak çıkan Şahika karakterini canlandıran isim güzelliği ve başarısı ile bir çok diziden tanıdığımız oyuncunun gerçek ismi Pınar Dikici'dir. Doğum yeri İzmir, doğum tarihi 1986 yılıdır. 27 yaşındaki 1.63 cm boyundaki, 49 kg ağırlığındaki güzel oyuncu eğitimini üniversite bitirerek tamamladı. Bilgiozetim.com, Pınar Dikici sevgilisi kim var mı evli mi? Pınar Dikici facebook sayfası ve twitter hesabı gibi ayrıntıları da zamanla sizlere aktaracağız.

Pınar Dikici Oynadığı Diziler Rol Aldığı Sinema Filmleri: Adanalı, Ümit Milli, Parmaklıklar Ardında, Suna Tılsım Adası, Düşman Kardeşler, Kader, Leyla ile Mecnun, Es-Es, Tövbeler Tövbesi, Fatih Harbiye
Pınar Dikici Resimleri Foto Galerisi
Fatih Harbiye Dizisi Şahika İzle
 

3 yorum

artik zayiflamayin ne olur

eski haliniz zayif haljnizden cok daha guzel

Kilo almış ama yaa almasınn


EmoticonEmoticon