Galatasaray 3-0 Kopenhag Maçı Geniş Özeti Golleri Skoru 23 Ekim 2013

23.10.2013 GS Kopenhag maçı özeti izle. Kopenhag GS maçı özeti ve Kopenhag Galatasaray golleri hakkında detayları karşılaşma bitiminden sonra sizlere sunacağız. 23 Ekim 2013 Çarşamba Cim bom Kopenhag maçı izle mek isteyenler 23 Ekim Lig TV'de full ve olarak izleyebilirler. Yani GS Kopenhag maçı hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak sorularını soranlar izlemek için maalesef D-smart ya da Digiturk abonesi olmaları gerekmektedir. Parasını ödeyenler D-smart'tan GS Kopenhag maçını bedava ve full izleyebilecek.

İtalyan devlerinden Kopenhag Galatasaray maçının geniş özet videosunu izle mek isteyenlere hemen aktaralım NTV Spor ve TRT Spor kanallarından ayrıntılı olarak yayınlanacak. Bilgiozetim.com Karşılaşma ile ilgili bütün ayrıntıları maç bitiminden sonra sizlere aktarmaya çalışacağız. Umuyoruz ki 4 büyükler arasında bulunan Galatasaray rakibi Belçika'nın isim yapan takımlarından Kopenhag karşısında Türk milletine gurur verici bir sonuç hediye eder.

Galatasaray Kopenhag maçı 23 Ekim Çarşamba Saat 21:45′te D-Smart 77 kanalda canlı izle necek. Bundan önceki sezonlarda da bir çok defa Şampiyonlar Ligi takımları arasında yer alan Sarı Kırmızılı ekip, grubun ilk elemelerinde dev rakibi Kopenhag sınavında karşı karşıya geçecek. Satılmış bir hakemin yöneteceği karşılaşma İtalya'da deplasman maçı olarak oynanacak.

Türkiye TT Erena'da oynanacak olan maşta 3 puan için oynayacak olan Galatasaray'a iki yüzlü avrupa futbol ligi ve satılmış hakemlerine karşı verecekleri mücadelede başarılar diliyoruz. Gelecekte dünya ve Türkiye ve Avrupa kupalarında oynanacak karşılaşmalarda dürüst hakemlerin yönettiği başarılı futbol ligleri temennilerimizle. GS Kob Maçını canlı izlemek ve fiyat koşulları ile ilgilili ayrıntılı bilgi almak için dsmart.com.tr sitesini ziyaret edin.
Galatasaray Şampiyonluk Kutlamaları Video izle


EmoticonEmoticon