Gönül Hırsızı Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri Konusu Özeti

Türkiye'nin devlet televizyonu TRT 1 ekranlarında dizi projelerine ağırlık verilmeye devam ediliyor. Son olark TRT! Gönül Hırsızı dizisi oyuncu kadrosu ile gündem olmayı başaran ve ilgi odağı olan yeni proje duyruldu. Kısa süre içerisinde Gönül Hırsızı dizi müziği indir jenerik şarkı sözleri gibi detayları da sunacağız.
Gönül Hırsızı Dizisinin konusu ve özeti; Genç ve yakışıklı bir gencin kızları nasıl kandırdığı ve kendine aşık ettiği konusunu merkezli olan fakat birine gönül kaptırdığında adeta eksenini şaşıran yakışıklı ve şımarık bir gencin hayatını işliyor diye tahmin ediyoruz. Hakan Kaçan, Ali Uğur Kaçan ve Baykut Badem gibi başarılı isimlerin ele aldığı senaryo ve Tekden Film yapımcılığı tarafından trt için hazırlanan üstlenmiş durumda.
Gönül Hırsızı dizisi Oyuncuları Gerçek isimleri Rolleri; Kerim Yağcı, Mesut Can Tomay, Cem Kılıç, Esin Civangil, Nurcan Eren, Özge Sezince, Hasan Kaçan, Tuğçe Kazaz, İpek Tenolcay, Mehtap Bayri, Enes Atış, Baykut Badem, Bilgiozetim.com, Saadettin Tolan, İlayda Alişan, İsmail Kavrakoğlu, Birsen Dürülü Gönül Hırsızı dizisi oyuncuları kimdir kaç yaşında nereli hayatı vikipedi gibi biyografi detayların yanı sıra facebook twitter sayfaları ve sevgilisi var mı evlimi gibi özel  detayları da sizlere sunacağız. Ayrıca TRT ekranlarında yayınlandığında fragmanı izlemeniz için eklenecek.


EmoticonEmoticon