Görüş Günü Kadınları Bitti mi Neden Çıkmıyor Niye Kaldırıldı?

2013 2013 yeni sezon dizisi olarak Fox TV ekranlarında yayına giren ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Görüş Günü Kadınları Dizisi neden çıkmıyor? Görüş Günü Kadınları dizisi bittimi? sorularına yanıt vermek istedik. Bilindiği gibi ekranlarda yayınlanan büyük mevlaların harcanması ile kurulan senaryo ve dev oyuncu kadrosu ile daha yüksek reyting, izleyici ve reklam geliri amacı ile ekranlarda izleyici beğenisine sunulan dizi projelerinin asıl amacı tv başındaki izleyiciyi mutlu etmek değilir..

Yatırım bu kadar büyük olunca tutmayan diziler dizi yönetimi ve yayıncı kuruluşun ortak kararı ile ekranlardan çekilir. Maalesef Görüş Günü Kadınları dizisi neden bitti sorusunun yanıtı de bu.. Yani düşük reyting ve yetersiz reklam geliri nedeni ile yayından kaldırılma kararı alındı Başrollerinde sevilen isimler Yıldız Çağrı Atiksoy, Semra Dinçer, Şenay Gürler ve Nesrin Cavadzade gibi bayan oyuncuların yer aldığı Görüş Günü Kadınları Dizisi final yaptı? Ne zaman mı son bölümü bayramdan sonra yayınlanaca sonra ekranlara veda edecek?
Sizlerde bu konudan rahatsız iseniz ve Görüş Günü Kadınları dizisinin kaldırılmasını istemiyorsanız buradan web sayfamız aracılığı duygularınızı sömüren yayıncı ve yapımcı kuruluşa DÜŞÜNCE ve YORUMLARINIZI aktarabilirsiniz.


EmoticonEmoticon