Güzel Çirkin Bitti mi Neden Çıkmıyor Niye Kaldırıldı?

2013 2013 yeni sezon dizisi olarak kanal D ekranlarında yayına giren ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Güzel Çirkin Dizisi neden çıkmıyor? Güzel çirkin dizisi bittimi sorularına yanıt vermek istedik. Bilindiği gibi ekranlarda yayınlanan tonla para harcanıp kurulan senaryo ve dev oyuncu kadrosu ile daha yüksek reyting, izleyici ve reklam geliri amacı ile ekranlarda izleyici beğenisine sunulan dizi projelerinin asıl amacı insanları mutlu etmek değilir..

Durum böyle olunca tutmayan diziler dizi yönetimi ve yayıncı kuruluşun ortak kararı ile ekranlardan çekilir. Maalesef Güzel çirkin dizisi neden bitti sorusunun yanıtı de bu.. Yani düşük reyting ve yetersiz reklam geliri nedeni ile yayından kaldırılma kararı alındı Başrollerinde sevilen oyuncular Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ve güzel oyuncu Naz Elmas’ın yer aldığı Güzel Çirkin Dizisi final final yaptı. 23 Eylül Pazartesi akşamı bölümüyle ekranlara veda edecek.
Sizlerde bu konudan rahatsız iseniz ve Güzel Çirkin dizisinin kaldırılmasını istemiyorsanız buradan web sayfamız aracılığı ile DÜŞÜNCE ve YORUMLARINIZI yayıncı ve yapımcı kuruluşa aktarabilirsiniz. Duygularınızı sömüren bu sektör karşısında sessiz ve tepkisiz kalmayın.


EmoticonEmoticon