Haluk Piyes Kimdir Boyu Kaç Yaşında Vikipedi Biyografi Haluk Piyes Resimleri

Haluk Piyes Vikipedi son zamanların en öne çıkan genç isimlerinden biri olan Haluk Piyes kimdir? sorularına Haluk Piyes hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Haluk Piyes doğum tarihi 30 Mayıs 1975 yılıdır. 38 yaşındaki başarılı oyuncu boyu 185 cm üzeridir. Doğum yeri Almanya'dır. Eğitim hayatı doğduğu şülkede başladı. Oyunculuk hayatına Edebiyat öğretmeni vesilesi ile başladı. Bu sayed Tiyatro kursları ile oyunculuk alt yapısını tamamladı. Bu arada ayrıca hukuk öğrenimine de devam etti.

Haluk Piyes biyografi detayları şu şekilde. Fiziki görünümünden de anlaşılacağı gibi yakışıklı ve atletik yapılı olan Haluk Piyes Tiyatro ve hukuk eğitimi yanı sıra bir de boks sporunu da ekledi. Oyunculuk konusunda kendisini geliştırmek amacı ile New York’taki Actors Studio’da 3 aylık bir sinema eğitimi aldı.

Profesyönel anlamda ilk Oyunculuk deneyimi ‘O da Beni Seviyor’ filmi oldu. Şu an itibarı ile Firuze dizisinin oyuncu olarak yer almaktadır. Bilgiozetim.com ekibi olarak ilerleyen yazılarımızda Haluk Piyes sevgilisi kim? evli mi? Haluk Piyes facebook sayfası ve twitter hesabı gibi detayları da araştırıp sizlere sunacağız.
Haluk Piyes Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon