Harf Koçu Başvuru Formu Doldur Bloomberg HT 2013 2014

2013 2014 yeni bilgi yarışma programları arasında özellikle finansal konularla ilgili yaptığı yayınlarla tanıdığımız Bloomberg HT kanalında yayınlanan Harf Koçu adlı yarışma programı geliyor. Bloomberg HT Harf Koçu sunucusu Serkan Kuru kimdir? kaç yaşında nereli evli mi hayatı biyografi detayları ve ayrıntıları ile birlikde hakkında bilgileri edindiğimiz taktirde sizlere aktaracağız.

Harf Koçu yarışması başvuru formu doldur katılım ve kaydol işlemlerinden önce sizlere kısaca yarışma formatını aktaralım. TRT ekranlarında yayınlanan sevilen Kelime Oyunu isimli yarışması programına benziyor. aday olarak katılıyorsunuz ve sizlere sorulan verilen ip uçları ile istenen kelimeyi doğru tahmin etmeye çalışıyorsunuz başarılı olduğunuz taktirde büyük ödülü kazanıyorsunuz.

18 yaş üstü herkesin katılabileceği Harf Koçu yarışması hafta içi her akşam saat 20.00’da Bloomberg HT  kanalında izleyici ile buluşuyor. Harf koçu yarışmasına katılmak için burayı bloomberght.com/tv/program/harf-kocu ziyaret edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden başburu yapmak isteyenler sadece kayıt için kullandıkları mail adreslerini paylaşsınlar. Yorumlarına adres ve telefon numaraları gibi kişisel bilgileri bulunan yorumları yayınlayamıyoruz.


EmoticonEmoticon