Hasan Ferit Gedik Kimdir Kaç Yaşında Neden Öldü Cenazesi izle

Ülkemizde çetelerin sardığı, insanların, dinlere, dillere, ırklara bölünmeye çalışıldığı son yıllarda sokaklarda artan çiddet olaylarında bu seferde 1992 doğumlu 21 yaşındaki genç Hasan Ferit Gedik kurban oldu. Hasan Ferit Gedik cenaze töreni videosunu izle meniz için paylaşacağız. Yazımızda 30 Eylül’de öldürülen Hasan Ferit Gedik'in hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. İstanbul'da dünyaya gelen Hasan Ferit Gedik mahallelerine dadanan uyuşturucu satıcılarını kovmak amacı ile arkadaları ile birlikte toplanmış nöbet tutmak istemiştir.

Fakat uyuşturucu çetesi ve aralarında çıkan silahlı çatışmada hayatını kaybetmiştir. Hasan Ferit Gedik cenazesinin 3 gündür devlet morgunda tutulduğu ve sonunda Maltepe Gülsuyu'na getirilmesi talebine İstanbul Valiliği’nden çıkan izinle ailesine teslim edilmiştir.
Hasan Ferit Gedik Resimleri
Gedik'in cenazesi binlerce kişinin katıldığı törenle toprağa verilmek üzere Gazi Mahallesi’ne götürüldü. Bu sırada elleri silahlı ve yüzleri maskeli bir grubunu ellerinde keleşlerle kortej oluşturduğu görüldü. Hasan Ferit Gedik’in cezaevinde tutuklu bulunan babasına da cenazeye katılmasına izin verildi. Maltepe Gülsuyu mahallesinde uyuşturucu çetelerini protesto yürüyüşü yaptıkları sırada açılan yapılan silahlı sakdırı sonucu 6 kurşunla hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik toprağa verildi.
Hasan Ferit Gedik Cenazesi izle


EmoticonEmoticon