Hızlı ve öfkeli 6 Müzikleri Dinle Filmde Çalan Şarkıların İsimleri

Hızlı ve Öfkeli film müzikler, Hızlı ve Öfkeli filminde çalan yabancı müziklerin isimleri. Hızlı ve Öfkeli film müzikleri indir çılgınlıkları apple store'de adeta zirve yapmış durumda. İşerleyen yazılarımızda 2013 Fast Furious 6 film müzikleri Türkçe çeviri şarkı sözleri okunuşu anlamı gibi soruların da yanıtlarını paylaşacağız.

Uzun yıllardır yeni bölümleri ile dünya genelinde vizyona girdiği anda kapalı gişe oynayan 2 Fast 2 Furious 1, 2, 3, 4, 5 ve sonrasında  Hızlı ve Öfleli 6 ile izleyicinin beğenisine sunulan pahalı arabaların ve şımarık gençlerin lastik yaktığı, suç işlediği ve bol adrenalin ile çılgın yarışları sahne olan filminin tüm şarkılarını sizler için araştırdık ve bulduk. Yazımızın devamında Hızlı ve Öfkeli filminde çalan şarkıları dinleyebilirsiniz.
 Hızlı ve Öfkeli 7 Filminin Tüm Şarkıları!
Ludacris Feat. Usher and David Guetta Rest of My Life Dinle
Don Omar Feat. Tego Calderon Bandoleros Dinle
Sua Feat. Jiggy Drama Con Locura Dinle
HK Superstar MC Jin Feat. Daniel Wu Dinle
deadmau5 Feat. Cypress Hill Failbait Dinle
The Crystal Method Roll It Up Dinle
Fast & Furious 2 Chainz and Wiz Khalifa We Own It Dinle
Benny Banks Bada Bing Dinle
Bart B More Remix Peaches Burst! Dinle
T.I. Feat. Lil Wayne Ball Dinle
 Remix Hard Rock Sofa & Swanky Tunes Here We Go/Quasare Hybrid Dinle
Chicken Deluxe Mister Dinle
2013 yılında vizyona giren serinin son bölümü Hızlı ve Öfkeli 6 müziklerini dinlemeniz için sizlere sunduk. 2014 yılında çıkacağını tahmin ettiğimiz Hızlı ve Öfkeli 7 Şarkıları dinlemeniz için sizler için araştırılıp eklenecek. Şarkıları beğeneceğinizi umuyoruz. Keyifli dinlenceler. ;)


EmoticonEmoticon