İki Dünya Arasında 282. Bölüm Özeti Fragmanı Video izle 14 Ekim 2013

14.10.2013 İki Dünya Arasında dizisi 14 Ekim Cuma günü fragmanı izle, Samanyolu televizyonu ekranlarında yayınlanan başarılı dizi İki Dünya Arasında Sahra hayatta kalmayı başardı. Fakat sevgilisi Selim öğretmen ve biricik oğlu Ali onu öldü sanıyor. İki Dünya Arasında yeni bölüm tüyoları, yorumları...

Büyük acılarla hayatta kalmayı başaran Sahra, Suriye'de bir hastanede başarılı ve dürüst bir doktor tarafından tedavi altına alınır ve yaşama tutunmayı başarır, dinlenmesi gerekmektedir. Fakat inatla ailesin ve yakınlarına kavuşmak ister.
Sahra hasta haliyle hastaneden kaçar ve sokaklara düşer bir şekilde yakınları ile bağlantı kurmaya çalışır fakat başarısız olur. Yorgun ve bitkin bir halde yollarda dolanırken tekrar hekim tarafından bulunur ve hastaneye götürülür. İki Dünya Arasında 283. bölümde neler olacak? Sahra Selim hoca ve Aliye kavuşabilecek mi?
İki Dünya Arasında 281 Bölüm Fragmanı Video izle
İki Dünya Arasında 283. bölüm yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz? sizce neler olacak? Sahra Türkiye'ye dönebilecek mi? Selim öğretmen Sahra'nın hayatta olduğunu ne zaman öğrenecek?


EmoticonEmoticon