İki Dünya Arasında Selim Öğretmen Ömer İnanç Benlioğlu Diziden Ayrılıyor mu?

İki Dünya arası dizisinde Aylin ve yeni gelen kız Duru piknik alanındaki kayalıklarda tartışmaya başladı. İki Dünya Arasında Selim hoca ölecek mi? Pikniğe geldin al bu poşettekileri yıka diye yeni gelen sarışın da yıkamam git ezik arkadaşına ver o yıkasın dedi. Duru kimdir? kaç yaşında nereli hayatı vikipedi gibi biyografi bilgilerini de paylaşacağız.

Aralarındaki tartışma sonrasında dengesini kaybeden Aylin kıyıdaki kayalıklardan sulara düştü. Boğulmak tehlikesi atlatan yaşayan Aylin'in arkadaşları olayı görünce imdat çağrılarında bulunmak için çığlık attı.

Yardım ihtiyacını duyan Selim hoca, Aylin'i kurtardı fakat tam kıyıya çıkarken kafasını çarptı ve tekrar suya düştü. Esma hoca Selim hocayı kurtarmak için suya atladı. Sonu ne olacak bilinmiyor. İki Dünya Arasında selim boğularak ölecek mi? Ömer İnanç Benlioğlu diziden ayrılacak mı? ayrılıyor mu? hepsi ilerleyen bölümlerde yanıtlanacak..
Sizce Selim hoca öldümü? Ömer İnanç Benlioğlu diziden ayrılıyor mu? düşüncelerinizi yazın... Bu arada Sahra hayatta ve tedavi görüyor. İkiside yaşayacak ve mutlu bir yuva kurabilecekler mi? siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hemen fikirlerinizi paylaşın.


EmoticonEmoticon