Kadın Sığınma Evleri Telefonları Adresleri ve İletişim Bilgileri

Türkiye'deki Kadın sığınma evleri telefon numaraları 2013 2014 kadın sığınma evleri mail ve TC kadın sığınma evi iletişim bilgilerinin açık olarak paylaşılması suçtur. Kocasından dayak yiyen, küfür ve çeşitli sosyal hak mahrumiyeti ile özgülükleri kısıtlanan kadınların can güvenliğini korumak amacı ile bu yola gidilmiştir. Ülkemizde yaşanan aile içi şiddet boyutları her geçen gün artıyor. Bilgiozetim.com Sırf fiziki olarak güçlü olduğunu ispatlamak ve kadın üzerinde hakimiyet kurmak isteyen zavallı erkek müsvettelerinin en büyük meraklarından biri de eşim nereye saklandı? karımı nasıl bulurum? şeklinde arayışlara girerek, Devlet tarafından oluşturulmuş ve kimliklerini gizlemek maksadı ile Türkiye'nin dört bir yanında kurulan kadın sığınma evleri ağına ulaşmaya çalışmak.
Sizlerden ricamız, hayati tehlike içeren canlarını kaybetmelerine evlatlarının öksüz kalmasına neden olan böyle özel bilgileri internet üzerinde yayımlamamanız. Aksi halde yaşanacak üzücü hadiselerin sebebi tamamen sizlersiniz.. Eşi ile tüm bağlarının kesildiği, kesinlikle geçmişe yönelik acıları tekrar yaşamak istemeyen, yeniden bir hayata başlamak isteyen ve devlet tarafından kimlikleri gizlenen kadınların hayatlarının cahil bir sinir hastası tarafından zindana çevirilmesini önlemek için bu konuda dikkatli olunuz. Aksi halde Türkiye'nin neresinde olursa olsun herhangi bir kadın sığınma evinin açık adresini, telefonlarını açık olarak paylaştığınızda üzerinizde yasal işlem yapılır.
Kadına Şiddete Hayır izle

Eğer şiddet mağduru bir kadınsanız ve devletin açtığı kadın sığınma evlerine başvuru kayıt yaptırmak istiyorsanız bulunduğunuz il İzmir, İstanbul, Eskişehir, Ankara, Kütahya, KahramanMaraş, Kayseri, Sivas, Tokat, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Yalova,Kocaeli, Sakarya, Erzincan, Malatya, Gaziantep, Bayburt, Erzurum, Artvin, Ardahan, Kars, Kilis, Yozgat, Nevşehir, Kırklareli, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Aydın, Muğla, Denizli, Burdur, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Antalya, Konya, Mersin, Karaman, Aksaray, Ağrı, Iğdır, Muş, Van, Hakkari, Kırıkkale, Çankırı, Karabük, Bartın, Elâzığ, Batman, Siirt, Kastamonu, Amasya, Samsun, Bilgiozetim.com Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Düzce, Zonguldak, Bolu, Bilecik, Manisa, Tunceli, Sinop, Çorum, Edirne, Tekirdağ, Niğde, Adana, Şırnak, Bitlis, Bingöl, Hatay, Osmaniye,  Adıyaman, Gümüşhane, Kırşehir resmi web sitelerini ziyaret edin. Ya da  turkiye.gov.tr/iletisim adresine durumunuzu izah eden bir dilekçe yazıp e-posta göndermenizdir. Yada direk bağlantı kurmak için e Devlet Telefonu 160 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bulunduğunuz il, ilçe, köy, semt, mahalle yetkililerine yönlendirileceksiniz.


EmoticonEmoticon