Gökhan Özoğuz Eşi Melis Ülken Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Kilosu Nereli Resimleri

O Ses Türkiye jürisi Athena Gökhanın eşi Melis Ülken Hayatı Hakkında Bilgiler sunmaya çalışacağız. Melis ülken kaç yaşında? melis ülken resimleri 2000'li yılların başlarında ortaya çıkan ve kısa sürede müzik grubu Athena'nın kırmızı kafalı solisti Gökhan Özoğuz'ın sevgili ve eşi Melis Ülken vikipedi detaylarını yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Magazin dünyasından pek adını duymadığımız Melis Ülken biyografi bilgilerini de kısıtlı bilgiler şeklinde sizlere sunacağız. Melis Ülken doğum tarihi 1989 yılıdır. Doğum yeri İstanbul ilimizdir. 1.65cm boyundaki 24 yaşındaki sarışın güzel Acun Ilıcalı'nın Star TV ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran şarkı yarışması O Ses Türkiye jürileri arasında bulunan Gökhan Özoğuz'un gönlünü çalmayı başardı. Melis Ülken Gökhan Özoğuz düğünü geçtiğimiz yıl 28 Aralık günü İstanbul Büyük kulüpte sade bir nikah şehlinde yapılmıştı.

Ayrıntılar için ziyaret edin:  melis ülken

Evlilik törenine Teoman Ayşe Kaya, Manga, Nil Karaibrahimgil, Saba Tümer, Mithat Can, Erkan Can, Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Bilgiozetim.com, Kenan Doğulu, Beren Saat, Mazhar Alanson, Sude Biricik gibi isimler katılmıştı. Melis Ülken mesleği  Stüdyo Mommo şirketinin pazarlama müdürlüğü görevi olduğudur. İlerleyen zamanlarda Melis Ülken facebook sayfası, twitter hesabı gibi bilgileri de araştırıp ekleyeceğiz.
Gökhan Özoğuz Melis Ülken Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon