Meryem Uzerli Kim Kaç Yaşında Boyu Kilosu Vikipedi Biyografi Resimleri

Meryem Uzerli hayatı hakkında bilgiler ve merak edilen Meryem Uzerli kaç yaşında, Meryem Uzerli sevgilisi, Meryem Uzerli facebook twitter sayfası gibi detayları sizler için araştırdık. Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan rolü ile Türkiye ve Dünya genelinde tanınan Türk asıllı Almanya doğumlu güzel oyuncu Meryem Uzerli Vikipedi detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Meryem Uzerli Biyografı: Doğum tarihi 12 Ağustos 1983 yılıdır. Doğum yeri Almanya Hessen'in Kassel Şehri'dir.  Türk baba ve Alman annenin 4 çocuğunun en küçük ikinci kızı olarak dünyaya gelmiştir. 165 cm boyundaki, sarı saçlı, iri mavi gözlü başarılı oyuncunun kariyeri de parlak gitmiştir. Bilgiozetim.com, İki ağabeyi ve bir ablası olan Meryem Uzerli Eğitim hayatına doğduğu şehirde başlamış, kendini keşfetmeye başladıktan sonra ise Hamburg'a yerleşerek Schauspiel Studio Frese'de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.

Almanya ve Türkiye'de bir çok dizi, Sinema filmi ve reklam filmlerinde rol alan başarılı oyuncunun ana dili Almanca olmasına rağmen Türkiye'de Timur Savcu ve Meral Okay'ın kendisini keşfetmesi ve hayatının dönüm noktası olan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Muhteşem Süleyman'ın cariyesi papa kızı /Alexandra) Hürrem Haseki rolü ile Türkçesini de geliştirmiştir. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinin çekimlerinin yoğunluğu ve stresten dolayı yakalandığı tükenmişlik sendromu hastalığı nedeni ile diziden ayrılmıştır.

Meryem Uzerli Oynadığı Diziler Sinema Filmleri
Inga Lindströ, Das total verrücktes Wochenende, The Line, Sterne über dem Eis, Journey of No Return, Ein Fall für zwei, Muhteşem Yüzyıl, Elidor Reklamları.
Meryem Uzerli Resimleri Foto Galerisi
Ünlü ve güzel oyuncu Meryem Uzerli hakkındaki düşüncelerinizi mesajlarınızı yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon