Nejat İşler Hasta mı Nejat İşler Sağlık Durumu Nasıl Ölecek mi?

Nejat işler Hastalığı son sağlık durumu ne? 2013 2014 Yeni sezon projelerinden biri olan "İntikam" dizisinin olay karakteri haline gelen Rüzgar zor günler yaşıyor. Alkol bağımlısı olduğu haberleri ile gündeme gelen, hatta bu nedenle işten kovuldu şeklinde basına yansıyan Nejat İşler'in İntikam Dizisinden neden çıktığı haberlerini daha önce paylaşmıştık.

Genç ve yakışıklı olduğu konusunda yüzlerce kadın hayranının mutabık olduğu iğnternet ortamında ve oynadığı dizilerin reytingleri ile onaylanmakta. Bizler de Bilgiozetim.com ekibi olarak medyaya yansıyan Nejat işler ne hastası? Nejat işler ölecekmi? Nejat işler neden genç ölmek istiyor? sorularına yanıt vermek istedik.
Edinilen bilgilere göre Nejat İşler'in vücudunda kırmızı lekeler meydana geldiği bunun nedenininde aşırı alkol tüketiminden karaciğerinin iflas ettiği belirlendi ve bu sağlık sorunlarından dolayı da izlenme rekorları kıran İntikam dizisinden ayrılmış olabileceği söylentileri ortaya çıktı.
İnternet ortamında popüler sosyla paylaşım siteleri facebook ve twitter'da yayılan fısıltı gazetesi haberlerine göre de Nejat İşler hastalığı ile ilgili olarak yakın çevresine şu sözleri söyledi:  “Genç öleyim, cesedim yakışıklı olsun
Günde sadece iki saat uygu uyuduğu söylenen Nejat İşler'in arkadaşları “Öleceksin, kendine dikkat et” demelerine rağmen tedaviyi reddetyor ve “Ben böyle iyiyim. Bana dokunmayın. Zaten yaşayacağım kadar yaşadım. Genç öleyim, cesedim yakışıklı olsun” şeklinde çevap veriyormuş.
Nejat İşler ölse üzülür müsünüz? Nejat İşler hayranları olarak düşüncelerinizi bu konu hususundaki duygularınızı yorum bölümünden paylaşın. 
Kaybedenler Klübü Nejat İşer Sözleri Video izle 

1 yorum so far

Olmemesiiii lazim kendine ve bize yapmasın bunu


EmoticonEmoticon