Pixofun İptal Etme Turkcell Vodafone Pixofun Oyunu Kapatma

Bedava Turkcell Vodafone wap oyunları arasında bulunan saçma sapan kampanyalar konusunda yaşanan sıkıntılardan biri de Pixofun paketi kapatma konusu. Küçük çocukların her fırsatta anne, baba, abi, ablalarının telefonlarını karıştırıp tuhaf uygulamaları aktif ettiği bilinmekte.

GSM hattını sadece telefon konuşması ve SMS yanı kısa mesaj uygulaması amacı ile kullanmak isteyenlerin hesaplarındaki kredileri adeta sömüren bu ekstra paket eklentilerinden kurtulmak isteyenler Vodafone Pixofun iptali ya da Turkcell Pixofun kapatma gibi aramalar yapmakta..

Pixofun uygulamasının hesabınızdan her ay 12 tl ücret kestiğini göz önüne alırsak sene sonunda boşa giden harcama rakamı yüksek oluyor. Pixofun oyunu tarafından gönderilen mesajlar 05327556055 numarası aracılığı ile gönderiliyor. Bilgiozetim ekibi olarak sizler için Wap uygulaması Turkcell Vodafone Pixofun Paketi İptal Etme hakkında bilgileri sunmak istedik yapmanız gereken iptal yazıp 5400 kısa mesaj göndermek. Sorun yaşayanlar yorum yazsın.

4 yorum

gönderdik hatalı mesaj olarak geri mesaj geldi. iptal edilmedi

benim hattım avea ıptal 5400 a mesaj attım ama hatalı dedi

hay sızın oyununuza

Turkcell hattınızdan KAPA yazıp 7777'ye göndererek hattınızı ücretli servislere kapatabilir ve bu gibi dolandırıcılardan temelli kurtulabilirsiniz.


EmoticonEmoticon