Selin Ortaçlı Biyografi Boyu Kaç Yaşında Nereli Kilosu Resimleri Vikipedi

Şahan Gökbakar Sevgilisi Selin Ortaçlı Kimdir? Selin Ortaçlı Şahan Gökbakar Sevgili mi? Aşk yaşıyorlar dedikoduları gerçek mi? Dizi dünyasının komik isimlerinden biri olan Recep İvedik filmi ile tanınan Şahan Gökbakar'ın sevgilisi Selin Ortaçlı Biyografi bilgilerini ve Selin Ortaçlı kaç yaşında konusu ile Selin Ortaçlı nereli sorularına yanıt vereceğiz. 

 Şahan Gökbakar Sevgilisi kim? Magazin dünyasına bir anda düşen ve kısa sürede ilgi odağı olmayı başaran güzel ve genç isim Selin Ortaçlı Şahan Gökbakar aşkı gerçek mi? bilmiyoruz fakat güzelliği adından çıkça bahsettireceğe benziyor. Habere göre tekneyle Kuruçeşme’deki tekne gezintisinden sonra kendilerine karşılayan araca birlikte binerken görüntülenen ikili hızla otelden ayrıldılar.

Selin Ortaçlı Öz geçmişi: Sorularının yanıtı olarak ise olaydan sonra Twitter hesabından fotoğrafları ve haberleri yalanlayan Selin Ortaçlı hesabında şu mesajı paylaştı. “Amaçsız paparazziler, elleri boş şekilde karanlığa karıştılar”.. paparaziler olayın peşini bırakmayacak gibi görünüyor...
Selin Ortaçlı 90 lı yıllarda doğmuş, 20 li yaşlarında 170 cm üzeri boyunda, 50 kg ağırlığında, koyu yeşil gözlü İstanbul doğumlu mesleği mankenlik olan güzel bir kızdır. Bilgiozetim.com 2006 Fashion TV “Gelecek Vaat Eden En İyi Bayan Model” ödülünü almıştır. 2009 “SeLingerie” iç çamaşırı defilesinde tanınmıştır. İlk ve orta öğrenimini İtalyan Lisesi’nde tamamlamıştır. İtalya’da Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazanmasına rağmen öğrenimine Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde devam etmeye karar vermiştir.
 Selin Ortaçlı Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon