Süper Dadı Başvuru Formu Doldur TRT 1 Gözde Erdoğan Yeni

TRT ekranlarında yayına giren eğitici aile programı Süper Dadı katılım şartları hakkında detayları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Süper dadıya başvurmak istiyorum? İnternetten süper dadı programına nasıl kayıt olurum? diyorsanız doğru adrestesiniz. Ekranların ilgiyle izlenen Süper Dadı adlı faydalı aile düzenleme terapi programı iletişim bilgileri hakkında bilgileri yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

 Fax: 0212 288 7272
Süper Dadı Hakkında Soru ve Görüşleriniz için:
bilgi@superdadi.com
Sosyal Medya Bağlantıları: facebook.com/superdadi, twitter.com/TRT1superdadi
ARC Film Yapım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Süper Dadı Ekibi Fatih Enes Ömeroğlu Genel yapımcı, Serkan Hasekioğlu yönetmenliğinde, Süper Dadı Pedagog Gözde Erdoğan desteği ile yardımcı uzmanlar Psikolog Canan Erman, Psikolog Nilüfer Taptık, Didem Menteşeoğlu katıları ile sizlerele oluyor.
Trt 1 Süper Dadı Programına Başvuru Formu doldur katılım ve kayıt işlemleri hakkında ayrıntılar için ise buradan superdadi.com/basvuru.php sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. Web sitemizden Süper Dadı programına başvuru yapmak isteyenler katılım için kullanacakları mail adresini yazmaları yeterlidir. Telefon ve açık adres bilgilerini içeren yorumları yayınlayamayacağız.
TRT 1 Süper Dadı izle


EmoticonEmoticon