Tam Zamanı Başvuru Formu Doldur Uraz Kaygılaroğlu TRT 1

TRT1 Tam Zamanı yarışması başvuru form doldur. Türkiye'nin yeni yüzlerinden biri olan genç kızların sevgilisi Uraz Kaygılaroğlu'nun sunduğu Tam zamanı yarışmasına katılmak istiyorum nasıl katıla bilirim diyorsanız tam zamanı.

Oyunculuğu kadar sunuculuğu ile büyük ilgi yakalamayı başaran yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nın sunumunu yaptığı yeni yarışma programlarına "TAM ZAMANI" katılım şartları ve kayıt olmak için yapmanız gerekenleri yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Tam Zamanı yarışması oynamak isteyenlere kısaca aktaralım doğru yanıtlarla yükselebileceğiniz, her turda farkı soruların geldiği ve sonunda ulaşabildiğiniz büyük finalde karışık harflerde verilen kelimeleri doğru tahmin etmenin etmeniz durumunda ödül olarak tam “50 TAM ALTIN” kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Uraz Kaygılaroğlu ile Tam Zamanı yarışmasını canlı izlemek için hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri TRT 1'i kanalını açmanız yeterlidir. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi için buradan resmi sayfasını ziyaret edin. Bilgiozetim.com,Tam Zamanı Yarışmasına web sitemizden başvuru yapmak isteyenler sadece yarışmaya katılmak için kullandıkları mail adreslerini yazmaları yeterlidir. Aksi halde ADRES ve TELEFON numaraları gibi kişisel bilgilerinizi içerdiği için yorumlarınızı yayınlayamayacağız.


EmoticonEmoticon