Tehlikeli Sırlar Oyuncuları Kadrosu Gerçek İsimleri Konusu Özeti

Yeni projeleri ardarda izleyici beğenisine sunan Show TV Tehlikeli Sırlar dizisi oyuncu kadrosu ile beğeni toplayacağa benziyor. Show TV 2013 2014 yılı projelerinde yer alan Tehlikeli Sırlar dizi oyuncuları yanı sıra Teklikeli sırlar jenerik müziği indir telefon arama melodizis yap hazırlıkları için de start verişmiş oldu.  Tehlikeli Sırlar dizisinde Mehmet Ada Öztekin yönetmenliğinde Calinos ve Böcek Film tarafından hazırlanacak.

Tehlikeli Sırlar Dizisinin konusu ve özeti; Komedi tarzı dizi projelerini bir kenara bırakan Show TV'nin bu yeni dizisi heyecan, entrika, aşk ve ihaneti konu olacak. Evli çiftlerin perde arkasındaki ihtiras ve mutluluk arayışlarının işlendiği gizli kaçamaklar ve hayatlarına veren yok edici zararlarları ele alınıyor.
Tehlikeli Sırlar dizisi Oyuncuları Gerçek isimleri Rolleri; Başrollerini Meral Çetinkaya, Melis Birkan, Özgür Çevik, Muhammed Uzuner, Burak Sağyaşar gibi başarılı isimlerin paylaşacağı Show TV tehlikeli sırlar dizisi tam kadrosu kimdir hayatı hakkında bilgiler vikipedi boyu kaç, kaç kilo, kaç yaşında, nereli, biyografi detayları yanı sıra izleyicinin yakınlaşabilmesini sağlayan fan sayfaları facebook twitter hesaplarını ve sevgilisi var mı evli mi gibi magazinsel konular da ilerleyen yazılarımızda yer alacak.


EmoticonEmoticon