2015 Ücretli Vekil Öğretmenlik Maaşları Ne Zaman Yatar

Sözleşmeli öğretmen maaşları ne zaman yatar? Kadrolu vekil öğretmenlerin maaşları hangi tarihte yatar? 2016 Vekil öğretmenlik maaşı ne zaman ödenir açında alıyor? Vekil öğretmenler ne zaman maaş alır? vekil öğretmenlik ödemeleri ne zaman yapılıyor? sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Yazımızın devamında 81 ilimizde 2015 yılları arasında görev yapan İzmir, İstanbul, Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Ankara, Kütahya, Çanakkale, Düzce,  Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Burdur, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Antalya, Konya, Mersin, Karaman, Aksaray, Kırşehir, Kırıkkale, Çankırı, Zonguldak, Bolu, Bilecik,Karabük, Bartın, Tekirdağ, Niğde, Adana, Şırnak, Elâzığ, Batman, Siirt, Kilis, Yozgat, Nevşehir, Kırklareli, Diyarbakır, Amasya, Samsun, Bingöl, Hatay, Osmaniye,
KahramanMaraş, Bilgiozetim.com Ordu, Kastamonu, Iğdır, Muş, Van, Hakkari, Tunceli, Sinop,  Ardahan, Kars, Çorum, Edirne, Bitlis,Kayseri, Sivas, TokatGiresun, Erzincan, Malatya, Gaziantep, Bayburt, Erzurum, Artvin,Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Gümüşhane ,Trabzon, Rize, Ağrı illeri vekil öğretmenlik maaşları için gün sayan takipçilerimize edindiğimiz kadarı ile bilgi vermek istedik.

Kadrolu, sözleşmeli ve vekil öğretmen maaşları her ayın 15’inde peşin olarak yatar. Ek ders ücretleri ise her ayın 1’inde yatması gerekmektedir. Fakat 4 ve 5 gibi yatar.  Ücretli öğretmen maaşları ise her ayın 1’inde yatar. Kıdem, derece ve kademelere göre vekil öğretmenlık maaşlarını ek ders ücret bedelleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buradan  2015 Ücretli Öğretmenlik Maaşları adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.


EmoticonEmoticon