Yeşil Bisiklet Başvuru Formu Doldur Kanal 7 Erkan Şamcı

Kanal 7 Yeşil Bisiklet Programı Başvuru doldur. Ziraat Mühendisi Erkan Şamcı’nın sunduğu kanal 7 ekranlarında sunduğu Yeşil Bisiklet programına nasıl katılabilirim? sorusunu soracaksınız çünkü sağlık konusunda doğal yöntemlerde nasıl naşarılı olacağınız konusunda en anlamlı püf noktalarına deyiniyor.

2014 2013 Kanal 7 Yeşil Bisiklet Programı katılım formu doldurmak için yapmanız gereken resmi web sitesinde bulunan program köşesini ziyaret etmek. Sağlığımız konusunda bilmediğimiz faydalı bir çok konu hususunda bizleri aydınlatacak olan Kanal 7 Yeşil Bisiklet sunucusu Erkan Şamcı kimdir? vikipedi detayları Erkan Şamcı kaç yaşında nereli gibi biyografi detaylarını da ilerleyen yazılarımızda paylaşmaya çalışacağız.

Erkan Şamcı, sunumu ile tükettiğimiz besinler, sağlık ürünleri, bahçe düzenlemelerinden doğal kozmetik malzeme yöntemleri gibi bir çok yöntemde doğal yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Yeşil Bisiklet hafta sonları her Cumartesi akşamı 17:00’da Kanal 7 ekranlarında sizlerle. Yeşil Bisiklet programına katılım detayları için kanal7.com.tr sayfasını ziyaret edin.
Kanal 7 Yeşil Bisiklet izle Tanıtım Videosu

1 yorum so far

nasıl başvuru formu dolduruluyor bir türlü bulamadım


EmoticonEmoticon