Ayşe Kaya Kimdir? Boyu Kaç Yaşında Vikipedi Resimleri Biyografi

Ayşe Kaya hayatı hakkında bilgiler sunmak istedik. Şarkıcı, besteci, söz yazarı Teoman'ın sevgilisi olarak gündeme gelen ve daha sonra da Teoman Ayşe Kaya düğünü ile ikinci kez merak konusu oldu. Ayşe Fazlı da diyebiliriz, bizlerde Ayşe Kaya Vikipedi detaylarını meraklılarına paylaşmak istedik.

Ayşe Kaya Biyografi detayları şu şekilde şarkıcı Teoman'ın eşi Ayşe Kaya doğum yeri İstanbul, doğum tarihi, kilosu belli değil boyu ise 170 cm üzerinde. Bilgiozetim.com, Ayşe Kaya eğitim hayatına Notre Dame de sion Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olarak tamamlamış daha sonra da Amerika Birleşik Devletleri New York’da School of Visual Arts ve İnternational Center of Photography’de Hikaye Fotoğrafçılığı eğitimi alarak bitirmiştir.. resmi facebook sayfası ve twitter hesabı bilgilerini de öğrendiğimizde aktaracağız.

Türkiye’ye tekrar geri döndüğünde düğün ve doğum konuları üzerine çalışmalar yaptı. 2007′de Vakko Art Works işbirliği ile “Aşk Tanıklık İster” adlı ilk kişisel sergisini açtı. Ayşe Kaya 2013 yılı başında eski sevgilisi Rock şarkıcısı Teoman Fazlı ile hayatını birleştirdi.
Ayşe Kaya Resimleri Foto Galerisi


EmoticonEmoticon