Beni Affet İsyanım Var Aşka Ama Ne Çare Şarkı Sözleri Dinle Video izle

2013 2014 Beni Affet jenerik müziği dinle, Beni Affet dizi müziğini kim söylüyor? Beni affet dizisi jenerik müziği Sevval Sam isyanim var aska şarkısı ve videosu. Beni Affet dizisinde çalan İsyanım var aşka ama ne çare, Param parça yürek nafile, İkimize yazık etmem bu defa ben alisamam artik sensizlige şarkısı video klibi büyük beğeni ile izleniyor. İşte şarkılar arasında şüphesiz en beğenileni..

Yıllardır ekranların en beğenilen dizisi olarak izlenmeye devam eden günlük yayınlanan dizi oyuncuları vikipedi biyografi detayları rol performansları ve özel hayatları ile sürekli gündemde kalıyor.
Beni Affet Şevval Sam İsyanım Var Şarkı Sözü
Aşkımız açılmamış bir gül gibi, İçimi sızlatır kaderi utandırır, Hikayemiz yarım kalmış bir an gibi, Kayıp gitmiş hayaller elimizden, İsyanım var aşka ama ne çare, Param parça yürek nafile, İkimize yazık etmem bu defa ben, Alışamam artık sensizliğe, Bilgiozetim.com, Aşkımız açılmamış bir gül gibi, İçimi sızlatır kaderi utandırır, Hikayemiz yarım kalmış bir an gibi, Kayıp gitmiş hayaller elimizden, İsyanım var aşka ama ne çare, Param parça yürek nafile, İkimize yazık etmem bu defa ben alisamam artik sensizlige....


EmoticonEmoticon