Beyaz Show Halil Sezai Kübra Doğan Evlenme Teklifi Video izle

22 Kasım 2013 Beyaz Show Konuğu Halil Sezai canlı yayında sevigilisi Kübra Doğan'a evlenme teklifi etti.Her zaman olduğu gibi birbirinden renkli konukları ağırlayan başarılı komedyen Beyazıt Öztürk yine yapacağını yaptı.

Şovmen Beyaz'ın bu haftaki 22.11.2013 konukları arasında Ziynet Sali,Özge Ulusoy ve Erkek Tarafı adlı filmi boşrol oyuncuları Emre Karayel, Mert Fırat ve Timur gibi başarılı isimler vardı. Her zamanki showuna hız kesmeden devam eden Beyaz'ın programının ilerleyen saatlerinde sürpriz bir isim stüdyoya geldi.

Haberin ayrıntıları romantik ve renkli oldu. Beyaz Show gecesine adeta damgasını vuran ve magazin dünyasına bomba gibi dülen haber ise SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM adlı televizyon programının devam ettiği dakikalarda program sunucusu Beyazıt Öztürk'ün "bu gece şarkılarımızı Halil Sezai'den dinleyeceğiz" anonsunu yaptı. Büyük ses getiren anonsun ardından tamamen romantizm kokan bir şarkı ve sonrasında ise Halil Sezai, sevgilisi Kübra Doğan'a canlı yayında evlenme teklif geldi. Ve Aşkını ilan eden başarılı müzisyen sevgilis Kübra Doğan'a beraber yaşlanmak istediğini itiraf etti.


Buradan merak ettiğiniz  Halil Sezai'nin Sevgilisi Kübra Doğan Kimdir sorusuna yanıt verdiğimiz ayrıntılı vikipedi detyları sayfamıza ulaşabilirsiniz.
Beyaz Show 22 Kasım 2013 Halil Sezai Evililik Teklifi Video izle


EmoticonEmoticon