Bir Aşk Hikayesi Bitti mi Neden Kaldırıldı Niye Çıkmıyor?

Bir Aşk Hikayesi neden bitti ? Bir Aşk Hikayesi dizisi neden çıkmıyor? Bir Aşk Hikayesi dizisi neden yayınlanmıyor? Bir Aşk Hikayesi niye final yapıyor niye yok? sorularını bu sıralar çok duyacağız. Ekranların en prim yapan dizi final yapıyor. Türkiye'nin en başarılı gençlik dizilerinden biri olan proje son bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Büyük umutlarla izleyici ile buluşan uzun zaman boyunca da reklamları yapılan Fox TV ekranlarının yeni sezon dizisinin neden bittiği konusunda kesin bilgiler olmamakla birlikte fısıltı gazetesi haberleri yanı sıra bir çok farklı paylaşım var. Fakat büyük ihtimalle ise Bir Aşk hikayesi beklenen ilgiyi görmedi bu da reytinglere ve reklam gelirinin düşmesine neden oldu.

Bir Aşk Hikayesi Dizi yapımcılarının başrollerde kadın oyuncuları hangi dizide oynayacak o da farklı bir merak konusu. Bir Aşk Hikayesi dizisinin yayından kaldırılmasını istemiyorsanız final yapması hakkındaki düşüncelerinizi yayıncı ve yapımcı firmalara duyurabilirsiniz.! Sessiz kalmayın dizinize sahip çıkın.
Dizinin kamera arkası sahneleri izle


EmoticonEmoticon