Cartoon Network Frekansı 2014 Turksat Yeni Güncel Uydu Şifre Kodları

2013 Cartoon Network izle, Cartoon Network çizgifilm seyret,  Cartoon Network yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A Cartoon Network uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Cartoon Network canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda 2013 Cartoon Network yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Cartoon Network frekansı hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

Benten maceraları izle, Ben 10 Alien Force, Skung Fu, Flapjack, Johnny Bravo, İnek Ve Tavuk, Kamp Lazlo, Süper İnek, Ben 10, StarWars, Ben 10 Ultimate Alien, Gumball'ın Muhteşem Dünyası, Bakugan, Hero108, Şirinler,Redakai, Sürekli Dizi, Angelo Kuralları, Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı, The Powerpuff Girls izle, en güzel çizgi filmler seyret Cartoonetwork kanalında.

İlerleyen yazılarımızda Cartoon Network günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca Cartoon Network dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Cartoon Network anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

 Cartoon Network Türksat 2013 2014 Cartoon Network Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
11862    H - Yatay    Doğu    27500    5/6    107    207    Türksat 2A


EmoticonEmoticon