CIA Başkanı Allen Dulles'un 1950'lerin başında başlattığı ve 1973'te resmi olarak yasaklanan MK-ULTRA adlı projenin amacı nedir?

CIA Başkanı Allen Dulles'un 1950'lerin başında başlattığı ve 1973'te resmi olarak yasaklanan MK-ULTRA adlı projenin amacı nedir?

Doğru yanıt: İnsanların davranışlarını kontrol etmek.

Adamlar inançsız olunca sizleri istedikleri zaman üzüp istedikleri zamanda mutlu ediyorlar. Bu da sizleri bir robot haline getiriyor. Bütün gün onlara hizmet eden kuklalar olarak yalamınızı sürdürüyorsunuz. Gerçi yasakladık deseler de bu işleme İllimunati denilen lanet güç tarafından devam ediyorlar.

Özellikle de bu işlem için küçük çocukları kullanıyorlar. Ünce küçük ahmağın yeteneklerini çeşitli şarkı tv vs yarışmaları ile keşfediyorlar daha sonra tv başındaki kukla minikleri bu sözde yeni dehaya hayran ediyorlar.

Sonrasında ise onun komutasında, onun küfürleri onun davranışları ile yaşayan karar veren asi bir jenerasyon oluşturuyorlar. Bu cocuklar da henüz ergenlik dönemine gelmeden ruhsal çöküntü ve yanlış yollara yönelimlerle kaous dolu boş bir hayat yaşıyorlar yada intiharı seçiyıorlar. ABD ve AB gençliğinden milyonlarca bağımlı hasta ruhlu örnek mevcut... Türk milleti de bunlara üzenmekte birbiriyle yarışıyor... 2012 yılında abd'de 17 bin genç intihar etti.


EmoticonEmoticon