Didem Dinç Kimdir Kaç Yaşında Vikipedi Femen Resimleri Biyografi

Soyunan Türk kızı Didem Dinç Twitter mesajı neden ayrıldı? Femen Turkey Didem Dinç biyografi Ukraynalı aktivist grup Femen'in Türk temsilcisi gibi görülen ve kısa sürede sosyal medyanın en popüler isimlerinden biri haline gelen yerli femen Didem Dinç hayatı hakkında bilgiler sunmak istedik.
Didem Dinç Vikipedi detayları şu anlık netleşmiş olmasa da Dünya'nın her yerinde saçma eylemler yaparak adından söz ettiren soyunan grup femen çılgınlığı Türkiye'ye de sıçradı. Kendini bilmez insanlar Allah için şehit olan namusu ve şerefi için kanını veren atalarımızı utandıracak rezil eylemlerde bulunuyor.

Twitterda soyunarak verdiği poz nedeni ile alay konusu olan sözde femen Turkey :) açıklama Neymiş Didem Dinç bayrağı kıçına değil göğsüne koymuş. Senin gibi yaratık olmaz olsun. Türk bayrağının senin rezil göğsüne ihtiyacı yok. Kişisel düşüncem gevur olabilirsin ama bir ulusa mal olmuş kutsal bir sembolü bu şekilde aşağılayamazsın. Türk kadını uluorta soyunmaz Bayrağı soyunmadan da bedenine sarabilirdin. Her neyse zaten işe yaramaz femen denilen sapık motorslar serisine dahil olan Didem Dinç gördüğü tepkiler sonrasında femen denilen gruba verdiği desteği geri çekmiş.
Ukraynalı femen grubu sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından “Türk kadınları birleşin! Haklarınız için mücadele edin! Göğsünüzde politik mesajınızın yazılı olduğu üstsüz bir fotoğrafınızı bize gönderin!” çağrısı yapmıştı. Didem Dinç, Twitter mesajında “Din sömürüsüne karşı olmak, dine saygısızlık edilebileceği anlamına gelmez” tweeti ile cevap verdi.
Didem Dinç Resimleri


EmoticonEmoticon