Erciyes TV Frekansı 2014 Turksat Yeni Güncel Uydu Şifreleri Kodları

2013 2014 Erciyes TV izle, Erciyes TV izle,  Erciyes TV yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A Erciyes TV uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Erciyes TV canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda 2013 Erciyes TV yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan kanallar arasına girdiği taktirde Erciyes TV frekansı hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Erciyes TV günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca Erciyes TV dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Erciyes TV anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

 Erciyes TV Türksat 2013 2014 Erciyes TV Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
Erciyes tv kanalı yerel bir kanal olduğu için henüz uydu yayınına geçmemiştir. İlerleyen zamanlarda uydu yayını vermeye başladığı taktirde güncellenecektir.


EmoticonEmoticon