Facebook Yetenek Sizsiniz Virüsü Nasıl Temizlenir Kaldırma Silme Yöntemi

Facebook Yetenek Sizsinize katıldım virüsü kaldırma yöntemi hakkında bilgi vereceğiz. Yetenek sizsiniz türkiye virüsünü nasıl kaldırırım, veya Facede mozilla firefox, google chrome ve yandex browser internet explorer yetenek sizsiniz Türkiye virüsü nasıl silinir diyenler yazımızın devamından ayrıntılı olarak yapmaları gerekeni öğrenebilirler.

Son zamanlarda facebook kullanıcışarının kabusu haline gelen facebook yetenek Türkiye virüsü nasıl silinir veya silmek için ne yapmak gerekiyor? konusunda sizleri aydınlatacağız.

Öncelikle şu konuda verdiğimiz uyarımıza kulak verin. google depolama alanına yüklenmiş “install_flashplayer13x32_50msa_aaa_aih” adından bir virüs dosyası mevcuttur. Facede anasayfanıza düşen yetenek sizsiniz virüsüne tıkladığınız anda bilgisayarınıza yükleniyor ve çalıştırırsanız zararlı yazılım sisteminizi ele geçiriyor.

Yetenek Sizsiniz’e Katıldım Virüsü Silme

Sırasıyla Denetim Masası > Program Kaldır kısmına girerek bilgisayar olmaması gereken herhangi zaralı bir program varsa onu silini. Daha sonra Sisteminizi koruyan Antivirüs programınızı çalıştırın ve derin bir temizlik yapın. Tavziyemiz Esed Nod 32 ve Kaspersky İnternet Security 2013 virüs programlarıdır. Virüs temizleme işlemi büyük ihtimalle başarılı olacak. Eğer sisteminizde hala Yetenek sizsiniz türkiye virüsü varsa bu sefer Anti Malvarebytes veya AdAware programlarını indirip temizlik yapın böylelikle son zamanların en belalı facebook yetenek sizsiniz vürüsü kaldırma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Hala yetenek sizsiniz vürüsünü silemediyseniz, internet tarayıcılarınız, İnternet Explorer, Chrome veya Mozilla firefox eklenti ayarlarına girip zararlı eklentiyi silerek face yeteneksizsiniz virüsünü temizleyebilirsiniz.Sorun yaşayanlar yorum atsın yardımcı olmaya çalışalım.


EmoticonEmoticon