Fashion TV Frekansı 2014 Turksat Yeni Güncel Uydu Şifreleri Kodları

2013 2014 Fashion ONE TV izle, Fashion tv seyret, Fişın tv veya Feşın tv olarak ta bilinen mankenlerin bulunduğu magazink kanalı Fashion ONE TV yeni uydu Frekansı Yeni Türksat 3A Fashion ONE uydu şifreleri, Türkiye'nin sevilen ve büyük ilgiyle takip edilen televizyon kanallarından biri olan Fashion ONE canlı yayın hizmetlerini internet üzerinden online olarak a sunmaktadır. Bu yazımızda 2013 Fashion ONE yeni uydu frekansları Türksat 1C/2A/3A at 42.0°E üzerinden yayın yapan Fashion ONE frekansı hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

İlerleyen yazılarımızda Fashion ONE günlük yayın akışı ve haftalık yayın akışı bilgilerini de sunacağız. Ayrıca Fashion ONE dizileri hangi günlerde yayınlanıyor. En sevilen yeni yarışma ve eğlence programları ile birlikte Fashion ONE anahaber bülteni yayın saatleri günleri tarihleri gibi detayları da sizlere aktaracağız.

Dilerseniz Bilgiozetim.com TV Dünyası kategorimizi ziyaret ederek popüler dizilerin oynucu kadrosu ve Biyografi bölümümüzden de sevilen oyuncuların hayatları hakkında vikipedi blgilerine ulaşabilirsiniz.

Fashion ONE TV Türksat 2013 2014 Fashion ONE Uydu Frekansları
Frekans Polarizasyon    Kapsama   SR  FEC V-PID A-PID  Uydu
11096 V Dikey Bati 30000 5 6 317 273 Türksat 3A


EmoticonEmoticon