Google Play Store Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım Öğrenme Değiştirme

Unutulan Google play şifre öğrenme, Google play şifre değiştirme çözümü arayan takipçilerimize bilgiler sunmaya çalışacağız. Son yıllarda artan İphone adroid işletim sistemleri ile çalışan akıllı çep telefonları çılgınlığı dünyanın en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan google play adı ile bir eğlence merkezi oluşturmasına neden oldu.

Apple store gibi işlem yapan eğlencelik program, oyun ve bir çok güncelleme sunan google play şifremi unuttum diyorsanız ve google play store hesabımın şifresini unuttum, http://bilgiozetim.com ne yapmalıyım? google play store şifresini hatırlamıyorum sorularına yanıt arıyorsanız yazımızın devamından bilgi vereceğiz.

Öncelikle mutlaka sürekli ihtiyacınız olacak ve bulamadığınızda sizi mağdur duruma düşürecek durumlara karşı önemli şifre ve kullanıcı adı bilgilerinizi mutlaka bir yere kaydedip yedekleyin.

Unutulan Google Play store giriş şifrenini öğrenmek içim yapmanız gereken burayı tıklayarak Google iletişim merkezinin sizlere sunduğu şifre hatırlama seçeneğini aracılığı ile kayıtlı eposta adresinize hatırlatma bilgilerinizi göndermesi takebinde bulunmaktır.

Google play store Kullanıcı adınızı ve kayıtlı olan email adresinizi girerek yeni şifre talebinde bulunduktan sonra mail hesabınıza girerek gelen kutusunda düşen google play kullanıcı üyelik bilgileri hatırlatma mailine tıklayın ve yeni şifre değiştirme işlemlerinden sizlere sunulan yönergelere uyarak yeni şifrenizi edinebilir ve google play store girebilirsiniz.


EmoticonEmoticon