İdris Bal Kimdir Vikipedi Kaç Yaşında Nereli Biyografi Resimleri

Ak Parti genel başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir değil, iki değil gereken yapılsın dediği Akp Milletvekili İdris Bal hayatı hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.
Dersaneler ve Gezi Olayları konusunda Başbakanı hatalı bulan İdris Bal partiden istifa ettirilmek isteniyor.

AK Parti'de ihraç edilmesi için disiplin kuruluna sevkedilen Ak Parti Kütahya milletvekili İdris Bal vikipedi detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Neden İstifası İsteniyor?

İdris Bal Biyografi
İdris Bal doğum tarihi 25 Nisan 1968 yılıdır. Doğum yeri Kütahya ilimizin Altıntaş ilçesidir. 45 yaşındaki Ak Partili Kütahya millet vekili İdris Bal'ın baba adı Ahmet, anne adı Nesrin'dir. Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü, daha sonra Nottingham Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yüksek lisans ve daha sonraManchester Üniversitesi'de aynı bölümde doktorasını tamamlayarak bitirdi. Çok iyi derecede ingilizce bilen Akp'li Milletvekili İdris Bal evli ve 6 çocuk babasıdır.

İdris Bal Kariyeri
1998'de yardımcı doçent, 2004 yılında Doçent, 2010 yılında da profesör oldu. Polis Bilimleri Dergisi editör yardımcılığı, Fulbright programı Harvard Üniversitesi Ortadoğu Çalışmaları Merkezin'de akademisye olarak bulundu. Bilgiozetim.com, Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesinde ve Enstitüsü'nde görev yaptı. Atılım ve Başkent Üniversitelerinde ders verdi. ASAM'da araştırmacılık ve Politika Merkezi direktörlüğün görevlerinde bulundu. Tarih Bilincinde Buluşanlar Derneği Yönetim Kurulu Üye olan İdris Bal bu alanda bir çok makale ve çalışmaları ve ayrıca 8 kitabı bulunmaktadır.

İdris Bal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamarı sonrasında Twitter hesabından ve AKP grup toplantısında "Korku ile büyük devlet olunamayacağı gibi, hesapsız, plansız, günübirlik küçük hesaplarla büyük devlet olunamaz ancak büyük hatalar yapılır" açıklaması ile son zamanlarda Ak Parti yönetiminin, pkk il iş birliği yaptığı, Gezi Parkı eylemleri konusunda yanlış tutum içerisine girdiği açıklamaları nedeni ile partiden ihracı ile gündeme gelmiştir.
İdris Bal Resimleri Foto Galerisi
İdris Bal Neden İsrifasi İsteniyor Video izle

Türk vatandaşı olarak AK Parti yönetimi ve Milletvekili İdris Bal yorumları, fikirleri hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon